درباره ما

گروه صنایع شیمیایی احد فخیم در سال 1380 توسط جناب آقای مهندس فخیم ،مدیرعامل محترم در زمینی به مساحت 800 متر وبا تولید سالیانه 500 تن مرکب فعالیت خود را آغاز نمود. از زمان شروع فعالیت ، مدیریت مرکب چاپ احد فخیم با برنامه ریزی دقیق و مدون نسبت به تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام نموده اند.

در سال 1381مساحت زمین به 1200متر و تعداد کارکنان به 15نفر ارتقاء پیدا کرد و از سال 1385 مساحت زمین بالغ بر 6000 متر و مجموع کارمندان اداری و تولیدی به بیش از 65 نفر افزایش پیدا کرده است .

این مجموعه در حال حاضر يكي از بزرگترين توليد كنندگان مركبهاي چاپ فلكسو و روتو گراور جهت بسته بندی مواد غذایی و بهداشتی و دارویی در ايران مي باشد . و در حال حاضر با توليد متجاوز از 5000 تن در سال و بيش از 24 نوع مركب و محصولات تخصصی جانبي نقش بسيار مهمي را در پيشرفت صنايع كشور بر عهده دارد.

توليد مستمر محصولات و بهبود كيفيت، گسترش دانش فني و استفاده از فناوری روز دنیا و رضایت مندی مشتریان از جمله اهداف متعالي مركب فخيم بوده است.

این شرکت مفتخر است كه بر پايه تحقيقات فشرده و منسجم و آگاهی از فناوری روز دنیا، برنامه هاي خود را بر اساس ارتقاء كيفيت توليد، محصولات جديد و جذب كارشناسان قرار داده است. هم اکنون محصولات این شرکت علاوه بر بازار داخل کشور به کشور های ترکیه ، آذربایجان ، ارمنستان و گرجستان صادر میگردد و تمام مشتریان از کیفیت محصولات ابراز رضایت کامل دارند.

گروه صنایع شیمیایی فخیم با موسسه تحقیقاتی رنگ امیر کبیر همکاری نزدیک داشته وبا شرکت های مختلف اروپایی برای تامین مواد اولیه ارتباط دارد.

محصولات اين شركت شامل انواع مركب‌های چاپ فلكسو و روتو گراور می‌باشد که دارای موارد کاربردی زیر است :

محصولات جانبی:

گواهینامه‌ها